My se umíme smát životu.

Tebe to naučíme taky!

Nyní máš možnost přidat se k 0 účastníkům/absolventům kurzu!

Jak mít za 4 týdny pusu od ucha k uchu,
radovat se ze všeho, mít zdravé srdce,
a mít "motor" do všeho, co děláš?

 

Možná si říkáš: "Další trefení kouči, kteří budou říkat něco, co už dávno znám!"

Známe to - taky moc nevěříme koučům 😉

Věříme ale sobě! Věříme tomu, čím jsme si sami prošli. Ale je fakt, že jsme před časem k tomu potřebovali dostat pořádný kopanec..

Dneska skutečně žijeme téměř každý den v radosti. Něco jsme pochopili a něco udělali. Víme, co s trápením a smutkem. Našli jsme způsob, jak se radovat i přes všechno, co je kolem nás. 

Jsme šťastní a náš život je jízda! Protože radost nám dává motor do všeho, co děláme.

I ty to tak můžeš mít! A néé že néé.. 😁

Co získáš, když půjdeš dál?

 • Pochopení, proč zrovna ty nemáš život jako jednu velkou radost
 • Jednoduchý návod, jak radostného života dosáhnout
 • Pochopení, jak radost souvisí s Tvým zdravím, především se srdcem
 • 3 lekce návodů a doporučení, jak se smát na život
 • Celkem 22 videí !
 • 2 měsíce naší plné podpory v projasnění Tvého života
 • Živé webináře s naší podporou v aktuální situaci
 • Mnoho dalších materiálů, bonusů a dárků.
 • 1. lekce - Kdo jsem, proč tu jsem a kam patřím
  V této lekci najdeš sebe. Uvidíš své místo a pochopíš, proč máš problémy s některými lidmi, nebo proč jsi nemocný, nebo proč nedokážeš žít svůj život v radosti. Dáme ti do ruky nástroje starých mistrů, které budeš moci používat jednoduše a už navždycky.
 • 2. lekce - Moje srdce tluče v rytmu lásky
  Lekce o srdci. Pochopíš souvislosti těla a mysli. Dozvíš se, jak radost souvisí se srdcem. Zjistíš, proč možná právě ty máš problémy se srdcem a co s tím můžeš dělat. Dostaneš přesné techniky, nástroje a prostředky, jak to udělat prakticky.
 • 3. lekce - Přijímám a přizpůsobuji se všemu novému v klidu a s radostí
  Jak vstřebávat vše v radosti jako nové příležitosti. Jak žít přítomným okamžikem a vysosat z toho maximum. Dozvíš se, jak to souvisí s tvým tenkým střevem. Zjistíš, proč pitváš problémy a proč ti nejde vyhodit je z hlavy. A dostaneš směrovky, jak to změnit prakticky a jednoduše.

Kdo tě povede na cestě k radosti?

Ivan Matouš

Původně elektrotechnik a ateista.
Spoluautor a "levá hemisféra"
Akademie celostního zdraví..
..kterého zdravotní a vztahové problémy dovedly před téměř 20-ti lety k pochopení a přijetí celostního, trojjedinného pohledu na svět. Snaží se být průvodcem sobě a jiným lidem na cestě k rozpomenutí se, že všichni jsme součástí jedné společné energie, které klidně můžeme říkat Bůh. K pochopení, že to rozpomínání probíhá vědomým prožíváním situací tady, ve "hmotném" světě, v reálném životě. Ve světě, kde naše duše k naší mysli hovoří prostřednictvím našeho těla. Dneska je "věřícím" člověkem, který je ale přesvědčený, že současná náboženství už by měla být nahrazena jiným pojetím duchovnosti. Je spolutvůrcem Akademie celostního zdraví. "Můj sen je o společnosti, které říkám duchovní komunismus. O komunitní společnosti, která není založena na materialismu a ekonomickém rovnostářství, ale na uvědomění si duchovní sounáležitosti každého s každým a všeho se vším. Na vědomí, že všichni jsme neoddělitelnou součástí jednoho celku. Na vědomí, že co dělám tobě, dělám vlastně sobě, protože všichni jsme částečkami Boha, tak, jako každá naše buňka se částečkou našeho těla. Nevím, ve kterém životě se svého snu dočkám, ale vím jistě, že se ho dočkám. A považuji za dobré říkat o tom druhým lidem. Třeba se jim to zalíbí a sami na sobě(!) pro to něco málo udělají."

Mgr. Miluška Matoušová

Původně speciální pedagog.
Spoluautorka a "pravá hemisféra"
Akademie celostního zdraví.
Rozhodla se nepodílet se na nefunkčním školství, ale pomáhat "postiženým" dospělým. Skoro 25 let se zabývá zdravou výživou, alternativní léčbou nemocí, duchovními příčinami. Je vyznavačem jednoduchých souvislostí a metod, které může použít každý ve svém životě, aby mohl sám sebe učinit šťastným. Je propagátorkou a sama jde cestou ženské role. Pracuje s numerologií, astrologií devíti planet, pohledovou diagnostikou, irisdiagnostikou a dalšími diagnostickými metodami. Její zálibou je diagnostika vztahů a hledání východisek z problematických vztahů ke vztahů šťastným. Je spoluautorkou webu Empatia, on-line programů z Akademie celostního zdraví. "Mým snem je svět v lásce. Kde nebude bolest a trápení. Kde každý nechá druhého, ať jsi jde svým životem, jak sám potřebuje. Kde každý se bude ptát jen sám na sebe. A bude řešit jen sám sebe a s plným vědomím zodpovědnosti bude sám sebe měnit. K lásce bez podmínek. Věřím, že mohu inspirovat druhé lidi k tomu, aby udělali první krok."

Je libo pár referencí? V poho..

Spíš je problém vybrat jen tři z mnoha a mnoha.

0 spokojených účastníků našich kurzů už na pár referencí vydá..
Ahoj, pořád opakuju lekce, ebooky a hlavně trénuju prakticky. Opakování je opravdu matka moudrosti :-) Všechno, co jste mě naučili, tak dokonale funguje. Jsem tak ráda, ze jsem Vás našla. Úplně mi to obrátilo život. Mám chuť vás obejmout. Kdybyste viděli ty změny. Konečně jsem našla něco, v čem jsem dobrá a zároveň mě to naplňuje. Budu to postupně realizovat, ne jako předtím. Jen o tom mluvit. A všechno je díky Tobě Miluško, a Ivanovi. Otevřeli jste mi oči. Za to vám ze srdíčka děkuji. Monika
Monika Jechová
Sluníčkový den přeji vám oběma, milí Matoušovi, móóóóc děkuji za to, že jste se dostali až ke mě do mého počítače a já vás můžu se zatajeným dechem a souzněním s tím vším, co říkáte poslouchat. Zjišťuji, že spoustu informací jsem načerpala již před několika lety, kdy jsem se rozhodla přestat brát léky a léčit se sama. Jenže, jsem člověk, který musí mít výklad názorný, polopatický a tomu přesně odpovídají vaše úžasná videa. Přišli jste ke mně v pravý čas. Moc vám děkuji a ráda se o ,,vás" podělím se svými známými. Jste úžasní. S láskou Jana
Jana Poláková
Miluško a Ivane, za sebe moc za kurz DĚKUJI! Je mi vždycky moc líto, že kurzy končí... připadám si, že jste jako rodiče, co připravili děti do života a teď je trošku nakopli, aby roztáhly křídla a letěly - už samy... Ale stejně ten malinký smuteček tam mám... Vím,že to za chvíli přejde,,,:-) Jste jako naklonovaní - stíháte všechny odkazy, dotazy, webináře... SMEKÁM - A DĚKUJI! Jarka z CB
Jaroslava Rychtaříková

Pokud teď cítíš, že to má smysl,
že víme, o čem mluvíme,
neváhej a pojď do toho!

 • 1
  Cena celého kurzu je 3284 Kč (130 Eur)
 • 2
  Získáváš zdarma hodnotné bonusy !
  - Videa - Jak se zbavit strachu - více než 3 hodiny přednášek o strachu a o jeho zbavení se. Z celostního pohledu.
  - 3 ebooky - Harmonické vztahy podle A9P, Zdraví těla a mysli podle A9P a ebook 7 kroků k radosti
  - Přednáška: Seberealizace
  - Video: Rozcvička 4 směry
  - a další..
 • 3
  Nic se ti nemůže stát - máš 100% záruku spokojenosti !
  Znamená to, že když do 14 dní od začátku usoudíš, že ti kurz nic nedá, vrátíme ti s všechny tvé peníze.
  A s radostí! Nechceme mít v kurzu o radosti mračouny :-)
 • 4
  A ještě můžeš zaplatit na 2 splátky !

Možnost vyměnit kyselou okurku
za banán z Havaje je tady!

POSLEDNÍ PŘÍLEŽITOST ROKU 2020 !

Pokud už teď cítíš, že to má smysl,
že víme, o čem mluvíme,
neváhej a pojď dál

do placené sekce !

Naposledy V TOMTO ROCE máš možnost pokračovat do placené členské sekce !

Jen do půlnoci v úterý 30. června 2020 !

PROČ JEN TAKTO OMEZENOU DOBU V ROCE ?

Důvod už jistě znáš z předchozích videí..

Tento program patří k prvku Oheň a k tomu zase patří hlavní období v roce od poloviny května do poloviny července.

V TOMTO OBDOBÍ JE NEJVHODNĚJŠÍ SE VĚNOVAT PÉČI O SRDCE, TENKÉ STŘEVO A TRÉNOVAT RADOVÁNÍ SE ZE ŽIVOTA! TO JE NÁPLŇ TOHOTO PROGRAMU.

V jiném období je vhodné se věnovat jiným programům..

Také už víš, že "všecho se vším souvisí" a všechno se vzájemně ovlivňuje. Z pentagramu je jasně partné, že cokoliv uděláš v souvislosti s jedním prvkem, vždycky to současně ovlivní i všechny prvky další.

Takže ať už máš jakýkoliv problém, třeba jsi Kov a máš problém s tlustým střevem a/nebo s odpouštěním, stejně je vhodné ctít období a nyní se zaměřit na své srdce a trénování radosti.

Neboj se, až přijde čas Kovu, o to LÉPE ti půjde něco s tím udělat. 😉

TAK UŽ PŘESTAŇ MUDROVAT,

KLIKNI NA ČERVENÉ TLAČÍTKO

a pojď do členské sekce: