Už nikdy nechci vidět

svůj kyselý obličej!

Chci se smát, chci se radovat, chci mít zdravé srdce, dobré trávení, a to navzdory všemu, co se okolo mě děje.

Jukni na malý testík
a 3 lekce o radosti!

Malý testík

7 podmínek radostného života

1. lekce

Jsme blázni nebo svobodní?

2. lekce

Srdce v ohrožení

3. lekce

Hnízdo na hlavě

Pošli si testík a podívej se na videa

0
Radovánků už si poslalo testík

7 podmínek radostného života

.. aneb Jak si na tom ty?

Jsme všichni na počátku nové éry, kdy bude hlavním motorem našeho života hlas našeho srdce. Láska.

POSLEDNÍ PŘÍLEŽITOST !

Pokud už nás znáš a víš,
že víme, o čem mluvíme,
neváhej a seznam se rovnou

s placenou sekcí !

Volejte sláva a 1 DEN se RADUJTE ! 😁

Naposledy máš možnost SLEVY 30% !

Jen do půlnoci ve středu 20. května 2020 !

Odstřihni předsudky

Výchovou (nejen rodičů) nám byla vnucena tzv. pravidla slušného chování. V naprosté většině neslouží k tomu, abychom žili šťastněji, ale abychom žili v pocitu strachu, jestli je neporušíme, nebo viny, když jsme to nezvládli! Proč? Protože kdo se bojí a má pocit viny, ten je co? Ten je ovladatelný! Jako ovce. Tak si dovol ten luxus a přestaň být ovcí! Dovol si býti ČLOVĚKEM!

Rozsviť se!

Uvědom si, co je v životě skutečně důležité a roztáhni pusu od ucha k uchu. Pokud jsi právě ve stavu, kdy ti "není do smíchu", je přesně ten nepotřebnější čas to udělat. Donuť se k tomu a pár minut vydrž! Uvidíš, jak se ti začne postupně zlepšovat nálada. Že si připadáš jak blbec? No a co? Výsledek za to stojí, ne? Tak odstřihni předsudky a rozsviť se!

Daruj si radost!

K čemu je ti dobré užírat se blbou náladou, třeba kvůli nějakému chudákovi, co tě zrovna něčím naštval? Plivl na tebe jedovatou slinu a teď si spokojeně lebedí, jak to přehodil na tebe. To chceš? Co myslíš, že to dělá s tvým srdcem? Tak mu dopřej ten dar - vykašli se na to, rozsviť se a daruj si radost!

Pět koleček a pár šipek může přinést zázrak!

Děláme si život složitější, než je. Přitom už dávné nauky nám stovky a tisíce let ukazují, že život nemusí být složitý. Na jeho pochopení může stačit pár koleček a šipek. Stačí poznat, že všechno na světě je možno přiřadit k pěti principům, pěti energiím, pěti prvkům. A respektovat, že tyto prvky mají mezi sebou určité vztahy. A je to..

Metod k porozumění životu je mnoho. Používáme jich několik, ale vybrali jsme si jednu jako základní, pro svou relativní jednoduchost, ačkoliv je v ní obsažen "celý život". Jmenuje se Astrologie devíti planet. Není problém na ní pak postavit další poznávání, ale už jen použití jí samotné může do vašeho života přinést zázraky! Nepřeháníme. Je to naše zkušenost..

Nejdůležitější období pro tento program?

Od 15. května do 14. července!

Než jsem potkala Milušku s Ivanem a poznala jejich kurzy, dost jsem se v životě plácala, motala, ztrácela a občas si nevěděla vůbec rady. Pak jsem sebrala odvahu a vstoupila do kurzů A9P a můj život začal postupně měnit směr. V kurzech jsem totiž dostala jednoduchou a jasnou mapu a uvědomila si, proč jsem v životě zrovna teď na téhle souřadnici a že pokud se chci dostat z bodu A do bodu B, jak to mám reálně udělat. Někdy se sice ještě ztratím, ale dneska už vím, že to "ztracení" má svou cenu a že vždycky najdu cestu, protože mám už svou mapu v srdci. Jsem vděčná, že jsem dostala příležitost do kurzů vstoupit a už se moc těším na další kurz "Radovat se je láska". Došlo mi totiž, že radost na cestě a z cesty je jeden z důležitých smyslů cesty samotné ... tak šťastnou cestu nám všem.
S láskou Martina Jíchová
Jupí! Konečne je tu další Matoušovych kurz - a ešte k tomu s tak optimistickým názvom - Radovat sa je láska. Lebo mám pocit, že sme, ako ľudia, "zabudli" sa radovať, smiať, užívať si jeden druhého, i život... Teším sa na tento, neviem už koľký v poradí, kurz, ako malé dieťa, ktoré sa nadšene učí rozprávať, chodiť, objavovať svet, lebo nikto sme sa v škole neučili to NAJDOLEŽITEJŠIE, o čo v živote ide - ako spokojne a šťastne žiť. Som nadšená z toho, s akou jednoduchosťou a ľahkosťou, láskyplným prístupom, nás vedú "za ruku", a fúkajú "rozbité kolena", s akou jednoduchou a zrozumiteľnou Školou života nás prevádzajú a sú nám učiteľmi. Díky
Magda Jakúbková

Roztáhni pusu od ucha k uchu,
pošli si testík a podívej se na videa..

Chceš se rovnou seznámit

s placenou sekcí ?