Kolem nás se dějí různé události... 

Ty, které v nás vyvolávají obavy, úzkost a strach. A často si je způsobujeme sami.

Ty, které se dějí bez našeho ovlivnění jako je třeba příchod jara a dělají nám radost

A protože příroda si jede ve svých rytmech a my jsme její součástí, je pro nás velmi prospěšné její cykly respektovat. Přestat se tvářit jako ředitelé zeměkoule, kteří poručí větru dešti, a prostě se přizpůsobit.

Co říkáte, zkusíme to?

Zkusíme se všichni společně naladit na vlnu přicházejícího období srdce a tudíž radosti?

Výzva radosti

Od středy 3. května každý den, 7 dní za sebou, 1 výzva radosti

Jste báječná komunita probuzených srdcí, která otevřeně sdílí a komentuje, a tak věříme, že vytvoříme ohromnou vlnu radosti a ovlivníme spoustu dalších lidí, kteří to potřebují.

Roztáčíme VÝZVU RADOSTI ♡

Jak to bude probíhat:

 • Každé ráno na FB stránce AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ vyběhne výzva pro tebe k nějaké radostné akci a současně ráno ti pošleme připomínkový mail s odkazem na další obsah tady ve výzvě
 • Snaž se úkol splnit a pochlubit se s tím do komentáře na FB - inspiruješ tím ostatní ♡ a sdílej pro přátelé, ať zvedneme společně vlnu radosti
 • Současně napiš stejný komentář tady na webu na stránku výzvy jednotlivého dne
 • Najdeš tam vždy inspiraci k radosti od nás
 • 7 dní za sebou budeme sbírat vaše radostné komentáře a budeme si vzájemně dělat radost
 • Vybereme z komentářů výherce, protože chceme posílit radost, kterou tady rozhýbeme

Tak co tomu říkáte, přidáte se? My se ohromně těšíme, jak si to užijeme.

Všichni ucítíme, jak obyčejná radost dokáže pohnout našimi strachy a obavami.

JSME TVŮRCI, TVOŘME SI SVŮJ NOVÝ SVĚT!

Přidej se a sdílej, ať je nás co nejvíc!

DĚKUJEME ❤️

 

S láskou Miluška a Ivan

Od 15. května do 14. července je nejlepší období
pro řešení následující problémů:

 • K nalezení RADOSTI, ŠTĚSTÍ a SMÍCHU
  Učit se přijímat vše, co k nám přichází, jako to nejlepší pro nás. Učit se vidět jen to dobré. Vnímat krásu a nastavit se pozitivně. Smát se a radovat ze života.
 • Ke zbavení se potíží se SRDCEM a TENKÝM STŘEVEM
  K přírodnímu vyléčení nadýmání, žaludečních a dvanácterníkových potíží, vředů a problémy se střevem a trávením. K podpoře cév a srdce.

Je to období prvku OHEŇ podle Astrologie 9 planet

A k tomuto energetickému prvku patří právě tělesné orgány SRDCE a TENKÉ STŘEVO. V tomto období jsou nejcitlivější a nejaktivnější. V tomto období jim můžeme nejvíce pomoci, ale také nejvíce ublížit.

Na této skupině orgánů se současně promítá naše RADOST ze života, a schopnost STRÁVENÍ všeho, co k nám přichází.

Vše to pro tebe připravují:

Ivan Matouš

Původně elektrotechnik a ateista.
Spoluautor a "levá hemisféra"
Akademie celostního zdraví..
..kterého zdravotní a vztahové problémy dovedly k pochopení a přijetí celostního, trojjedinného pohledu na svět. Snaží se být průvodcem sobě a jiným lidem na cestě k rozpomenutí se, že všichni jsme součástí jedné společné energie, které klidně můžeme říkat Bůh. K pochopení, že to rozpomínání probíhá vědomým prožíváním situací tady, ve "hmotném" světě, v reálném životě. Ve světě, kde naše duše k naší mysli hovoří prostřednictvím našeho těla. Dneska je "věřícím" člověkem, který je ale přesvědčený, že současná náboženství už by měla být nahrazena jiným pojetím duchovnosti. Je spolutvůrcem Akademie celostního zdraví. "Můj sen je o společnosti, které říkám duchovní komunismus. O komunitní společnosti, která není založena na materialismu a ekonomickém rovnostářství, ale na uvědomění si duchovní sounáležitosti každého s každým a všeho se vším. Na vědomí, že všichni jsme neoddělitelnou součástí jednoho celku. Na vědomí, že co dělám tobě, dělám vlastně sobě, protože všichni jsme částečkami Boha, tak, jako každá naše buňka se částečkou našeho těla. Nevím, ve kterém životě se svého snu dočkám, ale vím jistě, že se ho dočkám. A považuji za dobré říkat o tom druhým lidem. Třeba se jim to zalíbí a sami na sobě(!) pro to něco málo udělají."

Mgr. Miluška Matoušová

Původně speciální pedagog.
Spoluautorka a "pravá hemisféra"
Akademie celostního zdraví.
Rozhodla se nepodílet se na nefunkčním školství, ale pomáhat "postiženým" dospělým. 20 let se zabývá zdravou výživou, alternativní léčbou nemocí, duchovními příčinami. Je vyznavačem jednoduchých souvislostí a metod, které může použít každý ve svém životě, aby mohl sám sebe učinit šťastným. Je propagátorkou a sama jde cestou ženské role. Pracuje s numerologií, astrologií devíti planet, pohledovou diagnostikou, irisdiagnostikou a dalšími diagnostickými metodami. Její zálibou je diagnostika vztahů a hledání východisek z problematických vztahů ke vztahů šťastným. Je spoluautorkou webu Empatia, on-line programů z Akademie celostního zdraví. "Mým snem je svět v lásce. Kde nebude bolest a trápení. Kde každý nechá druhého, ať jsi jde svým životem, jak sám potřebuje. Kde každý se bude ptát jen sám na sebe. A bude řešit jen sám sebe a s plným vědomím zodpovědnosti bude sám sebe měnit. K lásce bez podmínek. Věřím, že mohu inspirovat druhé lidi k tomu, aby udělali první krok."

Přidej se: 🤩