2 Srdce v ohrožení

Je spousta možností, jak zjistit, jestli téma radování se je naší životní prioritou. Jestli naše srdce, a jeho párový orgán tenké střevo, máme ohroženější víc, než jiní lidé. Naťukneme pár možností, jak to zjistit..

Můžeš dál pokračovat placeným kurzem.

Nyní máš slevu 30%!

0
radovánků už prošlo placeným kurzem

Můžeš získat dárek za email

7 podmínek radostného života

Malý netradiční test.
7 zásadních otázek, které odhalí tvé bloky v cestě za štěstím.
Upřímně si odpověz na položené otázky.

K čemu ti test pomůže

 • Zjistíš důvod
  Zastavíš se a pochopíš, kde máš své bloky v cestě ke štěstí
 • Uvidíš cestu ven
  Přestaneš se točit v kruhu a budeš moci nastoupit cestu ke změně
 • A nejen to.. K testu dostaneš ještě další BONUS 😉
  7 inspirací z Malediv - 7 krátkých videí k 7 otázkám v testu.
0
lidí už si zkusilo udělat test

Dole můžeš přidat dotaz / komentář.

(email se nezobrazuje)

 1. Eva napsal:

  Ahoj Miluska a Ivan chcem poprosiť o radu ako mám postupovať,chcela by som byť zdravá ako každý človek. Som rozhodnutá vyskúšať užívať vaše produkty z Cala Vity,ale neviem ktoré preto potrebujem vadiť pomoc.Liecim sa na vysoký tlak, mám zvýšený cholesterol,pridala sa osteoporóza a problémy so štítnou žľazou. Na štítnu žľazu mi doktorka predpísala euthyrox polovičku tabletky.Na osteoporózu mi predpísala vitamín D a C a nejakú injekciu Prolia.Ked som si na nete precitala vedlajsie učinky tak už teraz viem , že si to pichnúť nedám. Na tlak užívam bigital,moxostat a gopten.vsetky lieky by som radcej vymenila za vitamíny, ale neviem ktoré a v akom množstve. Mám 55rokov a nie som zástancom uzivania liekov. Na cholesterol som tabletky hneď odmietla ale niečo pre to musím urobiť aby som znížila jeho hodnotu.Na poslednej kontrole to bolo až 7,60mol.Snazim sa jest zdravo, ale nejde to dolu.Potrebujem pomôcť.Podla výpočtu som Kov 7.Neviem či som správne počítala. Narodila som sa 24.11. 1966.Na FB som narazila na vaše videá.Su perfektné.Dakujem za vašu prácu, ktorá pomáha nám ešte zaslepenym.Srdecna vďaka.

  • Miluška Matoušová napsal:

   Evo, doporučila bych ti projít si kurzem – placenou členskou sekcí:
   https://radovatsejelaska.cz/chci-banan-z-havaje/ v ní se naučíš chápat základní fungování těla, pochopíš sama sebe, své životní úkoly, začneš se o sebe starat – sama, uděláš první kroky k péči o sebe, začneš meditovat, věnovat se sobě, nepochopíš všechno, ale prostě začneš. V členské sekci je naše podpora a všechny otázky, které ti budou při skládání střípků o sobě přicházet, budeme zodpovídat. Naším cílem není být stále poradcem, ale naučit lidi, aby se dokázali orientovat ve svém životě sami, aby nepotřebovali ani lékaře, ale ani nás 🙂 Samozřejmě jsme k dispozici stále, když člověk začne, tak pak užívá doplňky stravy na léčení a prevenci, k tomu máme uzavřenou FB skupinu, kde si radíme. A pro ty, kteří začínají, nebo potřebují radu s problémem, funguje poradna zdarma na empatia.cz
   https://empatia.cz/poradna-zdravi-a-vztahu/
   která je anonymní, a kde ukazuji každému směr, kudy se vydat. Můžeš si zadat do vyhledávače v empatii své problémy a číst podobné dotazy a mé rady, je jich tam tisíce, abys viděla, jak ta cesta funguje, a pokud potřebuješ, napiš dotaz do poradny sama, pomůžu ti také.
   Lepší by bylo (pro tebe a učení se vědomému zodpovědnému životu tvůrce svého světa) ale projít si kurzem ♡ s láskou Miluška

 2. Martin Čermák napsal:

  Je to skvělé, datum narození 26.3. 1977. Přesně obrovská citlivost, pochopení, které přišlo již v dětství a v dospívání, radovat se, milovat vše a všechny, když to člověk postupně ztratí a přejede do negativního módu 😉 je náročné se dostat zpět, ale vše je možné a člověk má obrovskou sílu dokázat si žít nádherný a šťastný život.
  Rád bych Vás viděl, nechal si udělat kompletní rozbor úžasného člověka od úžasných lidí. Krásný den

  • Ivan Matouš napsal:

   Úžasný člověče ?, osobním rozborům už se nějakou dobu z kapacitních důvodů nemůžeme věnovat, ale můžete se s důvěrou obrátit na některou z našich spolupracovnic, které najdete v kontaktech našeho blogového webu: https://empatia.cz/kontakty
   Krásné a radostné dny. Ivan ?

 3. Zdenka Kulichova napsal:

  …no jo, ty moje dve sedmicky, nevedela jsem presne Jak to s nima je:-) , ale uz se zacinam rozpoznavat…
  Kdyz se ohlednu , neverim svym vlastnim ocim Jak moc jsem touzila zmenit vsechno a vsechny okolo sebe tak, aby to tolik nebolelo:-))
  Vrele diky a Alohaa:-))

 4. Jitka Vašková napsal:

  Ahoj Miluško a Ivane.Další videa, další skvělé nakopnutí.Já jsem 9 oheň.Takže jsem v tomhle přesně jak řekla MIluška ,nejdřív vy a pak s tím možná něco udělám já.Musím říct,že slyšet to je dost nepříjemné,ale jak to jednou alespoň z části pochopíte,tak máte napůl vyhráno.A jak neustále opakujete ,už jen to ,že se učím dát si věci ve svém životě do souvislostí je velká pomoc .Člověk se ze všeho hned nehroutí a umí si dodat šťávu na další kroky a žít z maličkostí.
  Takže ještě jednou díky,díky,díky.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů